MÖBLER / Skåp & hyllor / Hylla 15464453

nr 1546 4453

Hylla

design: Niels Gammelgaard, för IKEA 1980-tal, "Moment". Bredd: 170 cm, djup: 30 cm, höjd: 158 cm

Kondition: slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 5 juni 2023
kl 20:22:46